carat_cudf180300
CARAT CUDF180300 Premium slijpkop voor beton 180 x 22,23 mm
Productomschrijving:
  • Geschikt voor het slijpen van beton, natuursteen en alle andere harde steensoorten.
  • Veel segmenten voor een lange levensduur.
  • Snel werken mogelijk en mooie afwerking.
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter (schijf): 180 mm
  • Maat aansluiting: 22,2 mm
  • Type aansluiting: Asgat
  • Segmenthoogte: 6 mm
  • Voor materiaal: Beton
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452000816
  • Artikelnummer leverancier: CARAT CUDF180300
Diameter (schijf)
180 mm
Maat aansluiting
22,2 mm
Type aansluiting
Asgat
Segmenthoogte
6 mm
Voor materiaal
Beton
Diameter
180 mm
Asgat
22,23 mm
Segmenthoogte
6 mm